Posiadamy licencje

17-18.02.24 Sparingi bokserskie

17-18.02.24 Sparingi bokserskie

W Ciechocinku odbyły się dwudniowe sparingi boksu olimpijskiego w których wzięło udział 3 naszych zawodników: Arsen Dydyk, Semiljano Majewski oraz Filip Adamkiewicz. Zdobyte doświadczenie z pewnością zaprocentuje na zbliżających się eliminacjach do Mistrzostw Polski. Serdeczne podziękowania dla trenera Darka Krzeszewskiego za opiekę nad naszymi zawodnikami oraz cenne wskazówki.

więcej
KICKBOXING/MUAY THAI

RANKINGI PZKB

RANKINGI PZKB

Polski Związek Kickboxingu przedstawił ranking najlepszych zawodników w Polsce.

Nie zabrakło na wysokich pozycjach naszych zawodników:

KICK LIGHT:

Lena Sadlak – nr 2 (Kadet Młodszy -42 kg)

Semiljano Majewski – nr 2 (Kadet Starszy -47 kg)

Shayan Siedlecki – nr 3 (Senior +94 kg)

Michał Żywiałkowski – nr 3 (Senior -94 kg)

Arsen Dydyk – nr 4 (Kadet Młodszy -42 kg)

Bartosz Koziński – nr 4 (Senior – 63 kg)

Filip Adamkiewicz – nr 7 (Kadet Starszy -52 kg)

Ludwik Ogrodziński – nr 7 (Junior -63 kg)

FULL CONTACT:

Shayan Siedlecki – nr 2 (Senior +91 kg)

Bartosz Koziński – nr 5 (Senior -67 kg)

K-1 RULES:

Jonasz Wiatrowski – nr 3 (Junior Młodszy, -81 kg)

LIGHT CONTACT:

Semiljano Majewski – nr 5 (Kadet Starszy -47 kg)

Mamy nadzieję, że powyższe zestawienie będzie mega motywacją dla naszych zawodników do wspinania się w górę w tym zestawieniu!

więcej
KICKBOXING/MUAY THAI

10.02.24 Puchar DFN

10.02.24 Puchar DFN

W miejscowości Bolszewo niedaleko Gdańska odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Województwa Pomorskiego oraz Puchar DFN organizowany przez Federację DFN. Impreza tym razem była rekordowa pod względem frekwencji – ok. 500 uczestników, tym bardziej cieszy doskonały występ naszych zawodników, którzy zdobyli komplet medali!

ZŁOTO: Lena Sadlak, Semiljano Majewski, Arsen Dydyk, Jonasz Wiatrowski

SREBRO: Kacper Wysocki (debiut)

BRĄZ: Aleks Janiak, Kamil Żetelski

Gratulacje za super walki będące świetnym prognostykiem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski!

więcej

PODSUMOWANIE 2023

PODSUMOWANIE 2023

Mijający rok obfitował w wiele wydarzeń sportowych w których nie mogło zabraknąć naszych reprezentantów.

Był to rekordowy rok pod względem zdobyczy na najważniejszych krajowych zawodach – Mistrzostwach Polski z których przywieźliśmy aż 9 medali !!! 😊😊😊  Ogólny dorobek naszych zawodników to 41 medali (14 złotych, 11 srebrnych i 16 brązowych). Medaliści Mistrzostw Polski to: Shayan Siedlecki (2 x złoto, 1 x srebro), Bartosz Koziński (1 x srebro, 3 x brąz), Jonasz Wiatrowski (1 x srebro), Semiljano Majewski (1 x brąz). Wielkie gratulacje dla pozostałych naszych zawodników którzy zdobywali medale na turniejach ogólnopolskich: Arsen Dydyk, Jakub Jakubowski, Dorian Wyczachowski, Lena Sadlak, Tobiasz Adamkiewicz, Filip Adamkiewicz, Aleks Janiak, Michał Żywiałkowski, Kamil Żetelski, Bartłomiej Wajgert, Oliwier Wysocki, Ludwik Ogrodziński i Mateusz Wszelak.

Dalszych sukcesów w 2024 roku życzy Zarząd Klubu!

więcej
- - - -

RZĄDOWY PROGRAM "KLUB"

RZĄDOWY PROGRAM "KLUB"

W mijającym 2023 roku po raz kolejny mieliśmy możliwość skorzystać z rządowego programu „KLUB”, który jest olbrzymim wsparciem dla naszego stowarzyszenia pod względem wyposażenia sprzętowego naszego klubu oraz szkolenia na najwyższym poziomie naszych zawodników. Serdecznie dziękujemy Ministerstwu Sportu i Turystyki za wsparcie dla naszych młodych sportowców.

więcej