Posiadamy licencje

KICKBOXING/MUAY THAI

10.02.19 Sparingowa Liga Kickboxingu

10.02.19 Sparingowa Liga Kickboxingu

Renomowany klub Palestra Warszawa był organizatorem kolejnej edycji Sparingowej Ligi Kickboxingu w której swój debiut w formule K-1 miało 4 naszych Klubowiczów:

  • Michał Andrzejewski wygrana na punkty,
  • Mateusz Rożek - wygrana przed czasem a w wewnątrz klubowym pojedynku
  • Bartosz Banasiak pokonał Kacpra Leśniewskiego.

Gratulujemy!!!

więcej

9.02.19 Konsultacje Kadry Narodowej Juniorów (K-1 Rules i Low Kick)

9.02.19 Konsultacje Kadry Narodowej Juniorów (K-1 Rules i Low Kick)

Pięciu naszych Klubowiczów: Michał Andrzejewski, Bartosz Banasiak, Kacper Leśniewski, Natan Krępczyński i Mateusz Rożek wzięło udział w zgrupowaniu Kadry Narodowej prowadzonej przez doskonałych szkoleniowców - Łukasza Rolę i Tomasza Szczepaniuka. Była to doskonała okazja stoczenia kilkudziesięciu walk zadaniowych z medalistami Mistrzostw Polski, Europy i Świata.

więcej

3.02.19 Seminarium BJJ

3.02.19 Seminarium BJJ

Doskonały szkoleniowiec -Tomasz "Wujek" Piwowarski z klubu Octopus Łódź był organizatorem kolejnych sparingów międzyklubowych z serii Octopus VS Dragons Den. W sparingach wzięło udział prawie 100 osób z klubów z Łodzi, Warszawy, Zgierza, Częstochowy i oczywiście duża ekipa z naszego Klubu.

więcej

FERIE NA SPORTOWO!!!

Tak jak w latach poprzednich zapraszamy w okresie ferii zimowych dzieci i młodzież szkolną na bezpłatne zajęcia z instruktorami sportów walki!!!
Harmonogram zajęć bez zmian!

więcej

SPORTOWE PODSUMOWANIE 2018 ROKU

W mijającym roku reprezentanci naszego Klubu, na zawodach rangi ogólnopolskiej w Boksie, Kickboxingu, Karate Kyokushin oraz Brazylijskim Jiu Jitsu zdobyli łącznie 20 medali: 4 złote, 8 srebrnych oraz 8 brązowych (w tym aż 6 z najważniejszych zawodów krajowych – Mistrzostw Polski!)

Dalszych sukcesów w 2019 roku życzy Zarząd Klubu.

więcej