Instytucje i firmy wspierające

Polecamy!!!
Wszystkie produkty ze sklepu
SPORTMASTERS.PL
można zamówić w recepcji klubu
bez kosztów przesyłki!!!

20-30.07.18 Klubowy obóz sportowo-rekreacyjny

W nadmorskiej miejscowości Mikoszewo trenowało i wypoczywało ponad 150 młodych sportowców z Olsztyna, Gdyni oraz liczna reprezentacja naszego Klubu. Wspaniała pogoda, rekordowa ilość wycieczek oraz dodatkowych atrakcji będących „przerywnikiem” między ciężkimi treningami boksu, kickboxingu i Karate Kyokushin sprawiły, że zdaniem uczestników był to najlepszy z naszych dotychczasowych obozów.

Serdeczne podziękowania dla Urzędu Miasta Włocławek za wsparcie finansowe, bez którego nie była by możliwa realizacja tak urozmaiconego programu obozu.

główne (2)

Akceptujemy karty
Klub posiada licencje
Polecane strony