Posiadamy licencje

BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU

18.05.19 Puchar Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu

18.05.19 Puchar Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu

W Koninie startowało ponad 500 najlepszych zawodników Brazylijskiego Jiu Jitsu. Nasz Klub reprezentował trener - Mariusz Muszyński, który wywalczył 3 miejsce w kategorii 88,3 kg brązowe/czarne pasy. Drugi z naszych reprezentantów - Sławomir Szrubas, przegrał minimalnie w eliminacjach po bardzo dobrej walce.

Gratulujemy!!!

więcej

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Życzymy Wam zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnym gronie!

więcej
KICKBOXING/MUAY THAI

12-14.04.19 Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Full Contact

12-14.04.19 Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Full Contact

W Swarzędzu walczyła krajowa czołówka zawodników specjalizujących się w formule wymagającej dużych umiejętności bokserskich - Full Contact. Nasz Klub reprezentowało 3 zawodników: Shayan Siedlecki - wywalczył srebro (Junior, +91 kg), Wiktor Miziołek - brąz (Junior, -67 kg) oraz debiutant w kickboxingu - Jakub Ostrowski, który zajął miejsce 5-8 (Junior, -81 kg).

Gratulujemy!

więcej

9.04.19 Nagrody Prezydenta Miasta Włocławek

9.04.19 Nagrody Prezydenta Miasta Włocławek

We włocławskim Browarze B odbyła się miła uroczystość - wręczenie nagród Prezydenta Miasta Włocławek - dr Marka Wojtkowskiego dla najlepszych sportowców oraz trenerów. Wśród nagrodzonych była liczna reprezentacja naszego Klubu - medaliści Mistrzostw Polski w kickboxingu: Natan Krępczyński, Kacper Leśniewski, Mateusz Rożek, Tomasz Kornacki. Michał Andrzejewski, Adrian Piątkowski oraz trener - Jacek Stelmach.

Gratulujemy!!!

więcej
KICKBOXING/MUAY THAI

29-31.03.19 Mistrzostwa Polski w kickboxingu Point Fighting i Light Contact

29-31.03.19 Mistrzostwa Polski w kickboxingu Point Fighting i Light Contact

 

W miejscowości Włoszakowice koło Leszna walczyło 406 sportowców w dwóch formułach wymagających dużych umiejętności technicznych: Point Fighting i Light Contact. Nasz Klub reprezentował jeden zawodnik - Shayan Siedlecki, który wywalczył 2 medale w kategorii Junior +94 kg: srebro w formule Point Fighting i brąz w Light Contact.

Gratulujemy!!!

więcej