Instytucje i firmy wspierające

Polecamy!!!
Wszystkie produkty ze sklepu
SPORTMASTERS.PL
można zamówić w recepcji klubu
bez kosztów przesyłki!!!

24.11.18 Seminarium z Michałem Kaużyńskim

Po raz pierwszy naszą nową sekcję Brazylijskiego Jiu-Jitsu odwiedził multimedalista zawodów krajowych i międzynarodowych, posiadacz czarnego pasa – Michał Kaużyński z klubu Copacabana Łódź. Kilkugodzinne seminarium było podzielone na dwa bloki tematyczne. Część pierwsza była poświęcona walce w pozycji bocznej a w drugiej główny nacisk położono na pracę w półgardzie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu zawodniczemu Michała, uczestnicy seminarium mogli zapoznać się z nowatorskimi koncepcjami walki w gi. Wkrótce kolejne wizyty w naszym klubie tego świetnego szkoleniowca.

Główne

Akceptujemy karty
Klub posiada licencje
Polecane strony