Instytucje i firmy wspierające

Polecamy!!!
Wszystkie produkty ze sklepu
SPORTMASTERS.PL
można zamówić w recepcji klubu
bez kosztów przesyłki!!!

1.12.18 Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin

We włocławskiej Hali Mistrzów odbył się silnie obsadzony Turniej według najtrudniejszych zasad Karate Kyokushin – IKO. W zawodach wzięło udział 18 reprezentantów naszego Klubu – w większości debiutantów. Najlepiej zaprezentowali się: złoto – Jakub Kawczyński, srebro – Bartosz Grzywiński, Gabriel Matusiak, Marceli Piekarski, brąz – Szymon Kawski, Nikodem Piekarski, Remigiusz Milczarek. Po bardzo dobrych walkach miejsca tuż za podium zajęli: Sebastian Korpowski, Piotr Korzeniowski, Ludwik Ogrodziński, Aleksander Antosiewicz, Damian Świeciak, Maksymilian Sekuła, Brajan Pol, Rafał Pyszorski, Dawid Kowalski, Jan Kawski oraz Szymon Leśniewski.

Gratulacje!!!

Główne

Akceptujemy karty
Klub posiada licencje
Polecane strony