Instytucje i firmy wspierające

Polecamy!!!
Wszystkie produkty ze sklepu
SPORTMASTERS.PL
można zamówić w recepcji klubu
bez kosztów przesyłki!!!

7-9.12.18 Mistrzostwa Polski w kickboxingu Oriental Rules (Muay Thai)

Starachowice po raz kolejny gościły zawodników w najtrudniejszej odmianie kickboxingu – Muay Thai (nazywanej przez PZKB – Oriental Rules). Nasz Klub reprezentowało ośmioro zawodników, którzy zdobyli łącznie 5 medali. Złoto – Natan Krępczyński (Junior, – 67 kg), srebro – Tonasz Kornacki (Junior, -57 kg), Kacper Leśniewski (Junior, -67 kg), Mateusz Rożek (Junior, -71 kg) oraz Michał Andrzejewski (Junior, -81 kg). Miejsca 5-8 zajęli: Anita Szefler-Ciupińska (Seniorka, -60 kg), Bartosz Banasiak (Junior, -63,5 kg) oraz Norbert Prykowski (Junior, -81 kg).

Gratulujemy!!!

Główne (1)

Akceptujemy karty
Klub posiada licencje
Polecane strony