Posiadamy licencje

KICKBOXING/MUAY THAI

7-9.06.19 Puchar Polski w Kickboxingu

7-9.06.19 Puchar Polski w Kickboxingu

W Bałtowie walczyło ok. 300 kickboxerów w formułach K-1 i Kick Light. Z reprezentantów naszego Klubu najlepiej zaprezentował się Shayan Siedlecki (Junior, +94 kg), który wywalczył 1 miejsce i tym samym zdobył Puchar Polski. Bardzo dobrze spisał się debiutant - Ludwik Ogrodziński (Kadet Młodszy, -37 kg) - zdobywca 3 miejsca. Drugi debiutant - Szymon Szulc (Senior, -79 kg) zajął miejsce tuż za podium: 5-8 przegrywając minimalnie z późniejszym zwycięzcą tej kategorii.

Gratulujemy!!!

więcej
BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU

27.05.19 Seminarium BJJ z Maksymem Witkowskim

27.05.19 Seminarium BJJ z Maksymem Witkowskim

Po raz kolejny sekcja Brazylijskiego Jiu Jitsu doskonaliła swoje umiejętności podczas bardzo ciekawego seminarium, które poprowadził nasz dobry znajomy (trenował kiedyś w naszym Klubie) posiadacz czarnego pasa BJJ - Maksym Witkowski, który jest obecnie szefem belgijskiego klubu Legion Oostkamp. Motywem przewodnim seminarium było worm guard oraz techniki w formule no-gi. Dziękujemy za mega dawkę wiedzy oraz czekamy na kolejne wizyty!

więcej
BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU

18.05.19 Puchar Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu

18.05.19 Puchar Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu

W Koninie startowało ponad 500 najlepszych zawodników Brazylijskiego Jiu Jitsu. Nasz Klub reprezentował trener - Mariusz Muszyński, który wywalczył 3 miejsce w kategorii 88,3 kg brązowe/czarne pasy. Drugi z naszych reprezentantów - Sławomir Szrubas, przegrał minimalnie w eliminacjach po bardzo dobrej walce.

Gratulujemy!!!

więcej

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Życzymy Wam zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnym gronie!

więcej
KICKBOXING/MUAY THAI

12-14.04.19 Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Full Contact

12-14.04.19 Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Full Contact

W Swarzędzu walczyła krajowa czołówka zawodników specjalizujących się w formule wymagającej dużych umiejętności bokserskich - Full Contact. Nasz Klub reprezentowało 3 zawodników: Shayan Siedlecki - wywalczył srebro (Junior, +91 kg), Wiktor Miziołek - brąz (Junior, -67 kg) oraz debiutant w kickboxingu - Jakub Ostrowski, który zajął miejsce 5-8 (Junior, -81 kg).

Gratulujemy!

więcej