Instytucje i firmy wspierające

Polecamy!!!
Wszystkie produkty ze sklepu
SPORTMASTERS.PL
można zamówić w recepcji klubu
bez kosztów przesyłki!!!

19-26.09.10 Mistrzostwa Świata w Kickboxingu Juniorów i Kadetów

W Belgradzie odbyła się najważniejsza impreza dla młodych sportowców trenujących kickboxing. Zawody stały na niezwykle wysokim poziomie i wzięło w nich udział aż 1400 uczestników! Reprezentantka naszego klubu – Kamila Stelmach po bardzo dobrych walkach została sklasyfikowana na miejscu 5-8 w formule light contact oraz 9-16 w semi contact (kadetki -60kg). Pozostali kadeci którymi opiekował się podczas tego wyjazdu trener Jacek Stelmach również zaprezentowali się bardzo dobrze: Kacper Jozefiak z Dzierżoniowa (aktualny Mistrz Świata w Teakwon-Do) zajął 3 miejsce w formule light contact (był to jedyny medal dla Polski wywalczony przez kadetów) oraz miejsce 5-8 w semi contact, Adam Sobański z Inowrocławia w formułach semi i light contact zajął miejsce 9-16. Natomiast juniorzy wywalczyli na tych mistrzostwach aż 13 medali.

Serdecznie gratulujemy i czekamy na występy kolejnych zawodników z naszego klubu w barwach Reprezentacji Polski!

Galeria zdjęć:» kliknij tutaj

Akceptujemy karty
Klub posiada licencje
Polecane strony